Szyby Samochodowe

Auto szyby Katowice, NORDGLASS, Dąbrowa Górnicza

Cena za usługę wymiany szyby samochodowej wynosi 120 zł

 

Cena nowej szyby samochodowej waha się w granicach od 180 do 450 zł zależnie od opcji typu „czujnik zmierzchu, deszczu i czy grzana elektrycznie

Auto szyby Katowice | NORDGLASS | Dąbrowa Górnicza – Naprawiamy również pęknięcia w szybach samochodowych. Cena naprawy jest zależna od wielkości pęknięcia, czy odprysku.

 

Auto szyby Katowice – Montaż szyb i wymiana szyb (Jaworzno – tutaj mieści się nasz salon) to nasza specjalność. Oferujemy szyby samochodowe od renomowanych producentów. Szybka realizacja oraz terminowość to coś, co odróżnia nas spośród innych warsztatów świadczących usługi typu montaż szyb. Jaworzno ma niewiele firm, które tak jak nasza współpracują z klientami z całej Polski. Nasze doświadczenie i wiedza zdobywana przez lata gwarantują najwyższą jakość usług. Podstawa działalności naszego serwisu to rzetelność i terminowość – w zakresie montażu szyb w Jaworznie czy montażu szyb samochodowych w Mysłowicach (przyległa miejscowość) nie mamy sobie równych.

Auto szyby Katowice, NORDGLASS, Dąbrowa Górnicza

Oferujemy Państwo oryginalne auto szyby. Z doświadczenia wiemy, że uszkodzone szyby tylne i boczne często trzeba wymieniać na nowe. Czołowe można z powodzeniem naprawić. Pod warunkiem, że zajmą się tym wyspecjalizowani montażyści. W „AutoComplex” obsłużymy Państwa profesjonalnie i terminowo. Zapraszamy – wymiana w Jaworznie i okolicach. Na indywidualne życzenie klienta dojedziemy w wyznaczone miejsce.

Auto szyby Katowice, NORDGLASS, Auto szyby Dąbrowa Górnicza

Sprawdź nasze Realizacje

powrót na stronę główną

kontakt

poprawki lakiernicze

cennik

Auto szyby Katowice, Mysłowice, Sosnowiec, NORDGLASS, Dąbrowa Górnicza.

Świadczymy również usługi mobilne czyli bez problemu dojedziemy do klientów do +50 km, wystarczy tylko nas o tym poinformować wcześniej. Wklejamy również szyby używane lecz nie prowadzimy sprzedaży używanych szyb. Szybę używaną należy kupić we własnym zakresie, dlatego że nie chcemy odpowiadać za ewentualne uszczerbki, srysy, matowienia szyby używanej.

Katowice, NORDGLASS, Dąbrowa Górnicza

Na usługę dajemy gwarancję. Szybę używaną możemy również wypolerować aby nadać jej nową, całkiem niezłą widoczność! Pozdrawiamy Autocomplex

 

Auto szyby Katowice, NORDGLASS, Dąbrowa Górnicza